За словами нардепа Ярослава Железняка, за січеньсерпень 2025 року держава отримала 13 млрд грн податкових надходжень від гральної індустрії; у 2021 році ця сума була у 105 разів меншою, пише NV Томаша Фіали.
Водночас, за даними Асоціації українських операторів грального бізнесу і досліджень Kantar, Factum і Gradus, 3953% витрат гравців ідуть у тіньовий сегмент. Легальний сектор контролює лише 4761% потоку коштів.
Легалізація у 2020-му та ліквідація схем із міскодінгом дали приріст: торік гральна галузь сплатила 17,2 млрд грн податків при виручці 57,2 млрд на рівні ІТ (23,4 млрд) і близько до металургії (32,4 млрд).
️Контекст: Михайло Федоров зміцнив позиції, отримав контроль над гральною сферою через нову Раду з питань геймблінгу і тепер визначає, хто на ринку “білий”, а хто “тіньовий”.
Публікації даної рубрики
Ремонт дитячої лікарні на Харківщині: підозріло завищені ціни
- cygan
- 14:22 21.11.25
- 0
Харківська ОДА замовила ремонт дитячої лікарні за 55 млн, заклавши матеріали на 20–50% дорожче ринку Департамент капбудівництва Харківської ОДА підписав угоду з ТОВ “Дрогон Еко” […]
“Міндічгейт”: підозрілих операцій не виявлено?
- cygan
- 15:46 17.11.25
- 0
“Десь щось по мелочах купили”: а тут Філіп Пронін розповідав, що жодних підозрілих грошових операцій по фігурантам “Міндічгейту” не було️
Железняк заявив про провокації проти НАБУ за участі «псевдовійськових» та політтехнологів ОП
- cygan
- 09:03 06.04.26
- 0
️️Атака на НАБУ через тітушек та “чорних” політтехнологів ОП Петрова та Іванова — нардеп Железняк заявляє про провокації проти Бюро за участі “псевдовійськових” Під стінами […]

