️️ЕП: Удар РФ по підстанціях Хмельницької та Рівненської АЕС — видача електроенергії ускладнена У ніч з 7 на 8 листопада кремлівські окупанти завдали масованого ракетного удару по енергетичній інфраструктурі України, під вогнем опинилися об’єкти біля Хмельницької та Рівненської атомних електростанцій. За даними джерел Економічної правди в уряді, унаслідок ударів пошкоджено підстанції, що ускладнило видачу електроенергії з Хмельницької та Рівненської АЕС. Через це атомні блоки були частково розвантажені. ️ Голова МЗС Андрій Сибіга підтвердив, що удари по підстанціях АЕС були навмисними. “Це були не випадкові, а добре сплановані удари. Росія навмисно ставить під загрозу ядерну безпеку Європи”, – заявив він. ️Контекст: За інформацією Міністерства енергетики, удари по атомних об’єктах відбулися одночасно з масованою атакою на теплову, гідроенергетику, а також на газову інфраструктуру. Раніше на каналі: Запорізька АЕС вперше за пів року відновила доступ до резервного живлення.
Публікації даної рубрики
Зростання інтересу до лобізму у відносинах з США
- cygan
- 14:33 05.02.26
- 0
Нова хвиля тих, хто хоче стати лобістом у відносинах з США
США розглядають пом’якшення санкцій проти РФ в обмін на перемир’я без гарантій безпеки
- cygan
- 09:42 04.05.26
- 0
США розглядають сценарій пом’якшення санкцій проти РФ в обмін на перемир’я без гарантій безпеки — джерела США можуть просувати новий переговорний підхід щодо війни РФ […]
Кирило Тимошенко демонструє посилення впливу у владі
- cygan
- 19:21 25.06.26
- 0
Кирило Тимошенко після того, як з влади вибили Андрія Єрмака почав укріплювати свої позиції і публічно демонструвати це, щоб владна вертикаль розуміла, що він нікуди […]

