Нардеп Віталій Безгін готується до нової посади? Днями він написав заяву про вихід з парламентського комітету з питань містобудування. Хоча раніше ходили чутки, що він може очолити комітет, коли звідти попросять на вихід Олену Шуляк. Як каже сам Безгін каже, що й надалі займатиметься питаннями громад. Зазначимо, що нардеп є близьким до віце-прем’єра з відновлення Олексія Кулеби.
Публікації даної рубрики
Мобілізація: презентації є, грошей немає — Костенко про доручення Зеленського Федорову
- cygan
- 13:02 23.03.26
- 0
Грошей немає, але є презентації — секретар оборонного Комітету Ради Костенко розкрив деталі доручення Зеленського Федорову щодо мобілізації та пояснив, чому фінансовий дефіцит блокує чіткі […]
ЧАЕС: Електропостачання Відновлено!
- cygan
- 23:16 01.10.25
- 0
️Електропостачання на обʼєктах Чорнобильської АЕС відновлено, – Міненерго Рівень радіації не перевищує контрольних рівнів. Загроз для населення немає.
Україна може використати до 30 мільярдів доларів резервів НБУ для фінансування бюджету
- cygan
- 12:11 20.04.26
- 0
Україна може задіяти до 30 мільярдів доларів золотовалютних резервів НБУ для фінансування бюджету до кінця року в разі затримки допомоги від ЄС — економіст Кущ […]

