Бородянська селищна рада поновила Олександра Сахарука на посаді голови громади

Триває жорстке протистояння за контроль над Бородянкою, яка є одним з найбільших точок з відновлення і куди через це йдуть великі гроші

Депутати Бородянської селищної ради поновили Олександра Сахарука на посаді голови громади, виконавши постанову Шостого апеляційного адміністративного суду. За відповідне рішення проголосували всі 14 присутніх депутатів.

Поновлення Сахарука відбулося на тлі багаторічного конфлікту за контроль над громадою між ним та колишньою секретаркою ради Іриною Захарченко, повноваження якої раніше були достроково припинені рішенням депутатів.

Нагадаємо, Сахарука прибрали ще в січні 2022го, там був бардак. Були конфлікти за вплив на місто. Традиційно там мають серйозний вплив ексмер Ірпеня Володимир Карплюк та екснардеп Ярослав Москаленко.