ЕП: Журжій створює третю фондову біржу в Україні — “Українську фондову біржу Інжур”, готує ліцензію НКЦПФР і критикує ринок ОВДП Засновник групи Inzhur Андрій Журжій зареєстрував ТОВ “Українська фондова біржа Інжур”. Компанія готує документи для отримання ліцензії Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), пише “Економічна правда”. За даними НКЦПФР, зараз в Україні працюють дві біржі — “Перспектива” та ПФТС. Inzhur заявляє, що “жодна не змогла стати інструментом для реалізації потенціалу українського фондового ринку”, бо “зараз понад 90% торгівлі на існуючих біржах – це ОВДП, які в цьому контексті не має сенсу брати до уваги, бо це просто заміщення боргу державою”. За словами Журжія, “Україні потрібна ліквідна фондова біржа”, щоб українські компанії та інвестори мали можливість реалізовувати свій потенціал вдома – “а не тільки на варшавській, лондонській чи нью-йоркській”. ️За словами Inzhur, команда вже найняла юридичних радників і працює над питаннями програмного забезпечення та ліквідності. ️Контекст: очільник податкового Комітету ВРУ Данило Гетманцев схвально згадував Андрія Журжія та ледь прямо не підтвердив чутки про лобіювання Inzhur, коли публічно назвав Журжія “ентузіастом”, який розвиває ринок капіталу. Гетманцев також піарився, його спонсор це екс-нардеп від Коломойського Журжій із фінансовою пірамідою Inzhur на 3 млрд грн, що потребує лобі, писав ТГ-канал “ЦУМ”.
Публікації даної рубрики
Труханов “пішов”: Одеські депутати проголосували
- cygan
- 17:47 30.10.25
- 0
Одеські депутати прийняли “відставку” Труханова. Не заперечували навіть “довіряйці” Депутатський корпус “взяв до відома”, що Труханов втратив українське громадянство, а з ним і посаду мера. […]
Львів розірвав контракт із підрядником будівництва сміттєпереробного заводу
- cygan
- 15:34 07.04.26
- 0
️Львів розірвав контракт польською фірмою, яка будувала сміттєпереробний завод Через системні порушення зі сторони підрядника контракт із Control Process S.A. був розірваний у понеділок, 6 […]
Відео розганяють у Telegram-каналах
- cygan
- 18:55 17.11.25
- 0
Тим часом, в тг-каналах розганють відео, що брат Єрмака – на фронті

