Державні енергокомпанії України взяли участь у конференції в Гданську: хто проігнорував захід

Всі державні енергетичні компанії України взяли участь в конференції з відновлення в Гданську. З користю для своїх компаній, наприклад, Укргідроенерго, НЕК Укренерго, НАК Нафтогаз.

За виключенням НАЕК Енергоатом.

— експертка з ядерної енергетики Ольга Кошарна