За ексміністра енергетики Галущенка почали вносити заставу: зібрано 105 млн грн

Після 5 місяців у СІЗО, за екс-міністра енергетики Галущенка почали вносити заставу. Станом на вечір п’ятниці вже зібрали 105 млн грн із потрібних 150 млн (це вже зменшена застава).

І знову майорять деревообробні фірми – чомусь це найпоширеніший КВЕД серед небагатих заставодавців.

Щоправда, є і цікаві персонажі – наприклад, номер однієї з підприємиць-заставодавців у інших користувачів підписаний як «Контролер Львів Обл Енерго», «Контролер Світло Львів».

– журналістка Валерія Єрошина