Нацполіція викрила схему з неякісними укриттями на 47 млн грн

Нацполіція взялася за схему з укриттями, які могли бути “безпечними” лише на папері: 47 млн грн збитків, школи й військові частини, сертифікати без реальних випробувань і можливий слід до старого кейсу BetonEnergo

Нацполіція та БЕБ заявили про викриття схеми постачання неякісних модульних укриттів для шкіл, громад і військових частин у Дніпропетровській та Чернігівській областях. За шістьма договорами слідство нарахувало понад 47 млн грн збитків, підозри отримали 10 осіб.

Такі укриття могли проводити як “товар”, хоча фактично це захисні споруди з будівельними вимогами. Правоохоронці також говорять про сертифікати без реальних натурних випробувань, недостовірні документи та тендерні умови під заздалегідь визначених переможців.

Офіційно імен не названо, але опис схеми перегукується зі старим кейсом BetonEnergo / ТОВ “ЗЗВ “ДЕК”, де раніше публічно фігурували Олександр Мазурок, Ігор Ружицький, Максим Ткаченко та Інна Ткачук.