«Столиця груп» знищує озеро Небреж заради будівництва ЖК «H2O»

⁉️ «Столиця груп» скандальної забудовниці Влади Молчанова знищує озеро Небреж на Осокорках – тг-канал «Хрещатик-36»

Вони активно рекламують та продають свій новий ЖК «H2O» під красивим гаслом про «життя біля двох озер». А в реальності одне з цих самих озер, яким вони заманюють покупців, вони ж зараз і знищують, засипаючи його піском!

Це пряме і грубе порушення Водного та Земельного кодексів України! Знищення природної водойми — це екоцид місцевого масштабу, який руйнує екосистему лівобережжя.

Схоже, Столиця Груп після виграшу одного суду остаточно відчула себе Богом, якому дозволено плювати на закони, екологію та думку киян. Але статус «недоторканних» закінчується там, де починається розголос і опір громади.

– йдеться в повідомленні.