Міністр економіки Олексій Соболєв відреагував на запитання про зв’язки «Amic Energy» з РФ лише після анонсу розслідування

Знаєте, як воно буває: підходить журналіст до міністра (скажімо економіки), ставить питання, а чиновник дивиться не на репортера, а ніби крізь нього. Не бачить і не чує. Підходить журналіст вдруге, а міністр так само зачарований. Репортер говорить голосніше, аж зривається на крик – нема ради. Надіслав журналіст запит – і знову біда: загубився, мабуть, десь.

І тільки після анонсу цього розслідування чари розвіялися, у високих кабінетах пригадали, що начебто хтось гукав міністра

— журналіст Максим Савчук про реакцію міністра економіки Олексія Соболєва на питання щодо звʼязків мережі «Amic Energy» з РФ.