Ексміністрачасів Януковича Віктора Бойка викрили на привласненні понад 5 млн грантових коштів
Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища Віктор Бойко – наразі один із власників місцевої агрокомпанії, яка отримала з держбюджету 5,6 млн грн грантових коштів на створення нових ліній з виробництва комбікорму.
За отримані кошти бізнесмен та його партнери мали придбати технологічне обладнання 1 організувати нові робочі місця. Натомість гроші розікрали, розподілили їх між собою, а в держоргани подали фейкові звіти.



