️Про знущання у «Скелі» знали ще з 2025 року: військова омбудсманка Решетилова заявила, що 22 військових дали свідчення про побиття, групу інструкторів ідентифікували, але результату розслідування досі немає
Ольга Решетилова повідомила, що про побиття і знущання над військовослужбовцями у 425-му штурмовому полку «Скеля» дізналася ще у травні-червні минулого року. За її словами, спочатку йшлося про побитого журналіста, переведеного до «Скелі», потім — про капелана суміжної бригади, а згодом — про побиття комбата і начальників служб батальйону.
Після цього, пише Решетилова, вона разом із представниками Офісу Президента виїхала на полігон «Скелі», а паралельно Головком призначив перевірку силами Військової служби правопорядку. Із полку тоді забрали 22 військовослужбовців, які дали свідчення про побиття, підтверджені поліграфом.
️️За словами омбудсманки, разом із фахівцями ВСП вдалося ідентифікувати групу інструкторів, які організовували знущання на полігонах. Однак керівництво ВСП, як стверджує Решетилова, не вжило належних заходів для їх притягнення до відповідальності чи запобігання новим порушенням, а результату розслідування досі немає.

