Железняк звернувся до правоохоронців через «магів», які наживалися на родичах зниклих військових

Нардеп Железняк подав до БЕБ і Нацполіції на «відьму» Марію Тиху та «мага» Веліара, які брали гроші, зокрема, від родичів зниклих безвісти українських військових за їхній «пошук»

Усі матеріали, які ми зібрали: свідчення потерпілих, документи, платежі, записи розмов та інші докази – тепер мають перевірити правоохоронці.

Якщо вони справді вводили в оману клієнтів та неофіційно отримували десятки й сотні тисяч гривень за «зняття проклять» чи «пошук безвісти зниклих» – цьому має бути надана правова оцінка. Вже не за картами таро, а за Кримінальним кодексом.

– написав Ярослав Железняк