«Сумна іронія ще й у тому, що ПС місяцями чинили спротив упровадженню дронів-перехоплювачів, а тепер в дусі кращих традицій штабної культури вирішили приватизувати тему, аби вона не дісталася ніяким дронщикам. А все чому? Бо плану нема. Бо Президент не вникає. Військовий ПОПУЛІЗМ. Штурмові війська, кіберсили, командування безпілотних систем ППО – все це красиві назви, в той же час, бригади пусті, на фронті дірки, а Київ, наприклад, досі не прикритий групами з перехоплювачами, тільки базово, і то прикомандированими від Мадяра. Де тут ПС?» – нардепка Марʼяна Безугла.
Публікації даної рубрики
Кузнєцов: НАЗК не бачить корупції?
- cygan
- 23:40 30.09.25
- 0
НАЗК не перевірятиме «слугу» Кузнєцова, підозрюваного у привласненні на закупівлі БпЛА Національне агентство з питань запобігання корупції не буде проводити перевірку декларації або моніторинг способу […]
Водні негаразди у Верховній Раді: підвезли біотуалети!
- cygan
- 13:43 10.10.25
- 0
У Верховній Раді сьогодні теж проблеми з водопостачанням. Навіть біотуалети підвезли
Атака знеструмила шахти на Дніпропетровщині: триває підйом гірників
- cygan
- 14:56 06.11.25
- 0
️Внаслідок атаки РФ на Дніпропетровщині знеструмлено вісім вугільних шахт. На момент інциденту під землею перебували 2595 гірників – Мінененрго Наразі організовано підйом гірників на поверхню. […]

