️️ЕП: Удар РФ по підстанціях Хмельницької та Рівненської АЕС — видача електроенергії ускладнена У ніч з 7 на 8 листопада кремлівські окупанти завдали масованого ракетного удару по енергетичній інфраструктурі України, під вогнем опинилися об’єкти біля Хмельницької та Рівненської атомних електростанцій. За даними джерел Економічної правди в уряді, унаслідок ударів пошкоджено підстанції, що ускладнило видачу електроенергії з Хмельницької та Рівненської АЕС. Через це атомні блоки були частково розвантажені. ️ Голова МЗС Андрій Сибіга підтвердив, що удари по підстанціях АЕС були навмисними. “Це були не випадкові, а добре сплановані удари. Росія навмисно ставить під загрозу ядерну безпеку Європи”, – заявив він. ️Контекст: За інформацією Міністерства енергетики, удари по атомних об’єктах відбулися одночасно з масованою атакою на теплову, гідроенергетику, а також на газову інфраструктуру. Раніше на каналі: Запорізька АЕС вперше за пів року відновила доступ до резервного живлення.
Публікації даної рубрики
Спортивний арбітражний суд проти Гераскевича: позов до МОК відхилено
- cygan
- 18:49 13.02.26
- 0
Спортивний арбітражний суд відхилив позов Владислава Гераскевича проти МОК
Мороз, опади та ожеледиця: погода в Україні на сьогодні
- cygan
- 07:17 17.02.26
- 0
️ Погода в Україні на сьогодні: мороз, місцями опади та ожеледиця ️️ Хмарно з проясненнями. Вночі в Криму, вдень у південних та південно-східних областях — […]
Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла до 46
- cygan
- 15:44 25.04.26
- 0
️Кількість постраждалих через атаку на Дніпро зросла до 46. Серед них 5 дітей В лікарнях — 23 постраждалих. Дві жінки — у важкому стані.

