️️Суддя ліквідованого ОАСКу Васильченко не пройшла кваліфоцінювання, але звільнилася у відставку — тепер її довічно утримуватиме держава
Вища рада правосуддя звільнила у відставку суддю ліквідованого Окружного адмінсуду Києва Ірину Васильченко, повідомляє. У 2019 році вона двічі не прийшла на кваліфікаційне оцінювання ВККС і досі його не завершила. Напередодні дисциплінарна палата ВРП відмовила у притягненні її до відповідальності, заявивши про відсутність складу проступку.
Васильченко працювала в ОАСК з 2009 року й має майже 23 роки стажу, що дає право на відставку та довічне утримання. За декларацією, у 2025 році вона отримала 1,7 млн грн зарплати, тож держава може платити їй щонайменше 850 тис. грн на рік. ГРД ще у 2020 році визнала її такою, що не відповідає критеріям доброчесності: зокрема через історію з конфліктом інтересів судді Аблова та питання до Audi Q7 у родині.

