Тим часом, Кличко таки відкрив ще один місток на Оболоні — тепер це Вільнюський сквер і пішохідний міст біля мосту «Хвиля»
Мер Києва повідомив, що разом із мером Вільнюса та послом Литви відкрив новий простір у парку на вулиці Прирічній. Місток звели через заводь за мотивами мосту короля Міндаугаса у Вільнюсі.
Більшу частину проєкту профінансувала Литва: за словами Кличка, мерія Вільнюса у 2026 році виділила на нього 600 тис. євро. Сам мер назвав нову зелену зону простором для прогулянок, відпочинку та «емоційного відновлення».

